Darmowa wycena

Nie czekaj! Sprawdź już dziś, jak możemy pomóc w realizacji Twoich pomysłów. Skorzystaj z niezobowiązującej darmowej wyceny.

W 99% przypadków wycenę otrzymasz w ciągu jednego dnia roboczego, a więc najprawdopodobniej jeszcze tego samego dnia. W przypadku trudnych zleceń, wymagających głębszej analizy wycenę otrzymasz w ciągu maksymalnie 3 dni roboczych.

Nie. Jeśli jesteś nowym klientem, wystarczy niewielka zaliczka. Od razu otrzymujesz fakturę zaliczkową, która jest jednocześnie potwierdzeniem zamówienia. Resztę zapłacisz dopiero po wykonaniu zlecenia. Stałym klientom proponujemy 100% płatności z dołu.

Każde zlecenia wymaga indywidualnego podejścia, dlatego też każde wyceniamy indywidualnie. Wpływ na cenę mają głównie: stopień trudności i czasochłonność. Zapraszamy do kontaktu w celu skorzystania z darmowej wyceny.

Podobnie jak w przypadku kosztów, wpływ na czas wykonania mają takie czynniki jak stopień trudności czy czasochłonność, ale też nasze aktualne obłożenie. Nie martw się, dokładny termin poznasz podczas ustalania szczegółów. W przypadku, w którym, zobowiązujesz się dostarczyć dodatkowe materiały, a nie dostarczasz ich na czas – termin ten ulega naturalnemu wydłużeniu.

Tak. Na wszystkie zakupione u nas usługi otrzymasz fakturę VAT.

iconWypełnij formularz i sprawdź, jak możemy Ci pomóc!