Montaż video

Masz nagrania, z których chciałbyś stworzyć ciekawy film, ale nie wiesz jak to zrobić? Może warto powierzyć to zadanie profesjonalistom?
Montaż video

Montaż filmów

Nasza firma od lat zajmuje się montażem filmów na użytek komercyjny i prywatny. Tworzymy na zamówienie między innymi filmy reklamowe, instruktażowe, weselne i wakacyjne. Wystarczy przesłać nam materiały, a my zajmiemy się resztą: wybierzemy najlepsze ujęcia, ułożymy z nich odpowiednią sekwencję scen, nadamy całości właściwe tempo i dynamikę, zadbamy też o koloryzację i udźwiękowienie, a w razie potrzeby dodamy także napisy i grafikę.

60000 +
minut montażu materiału za nami
10000000 +
razy zostały odtworzone materiały naszych klientów

Aby ułatwić klientom dostarczanie nam materiałów do montażu, zapewniamy bezpłatny dostęp do chmury, nie będziesz więc musiał sprawdzać limitów swojej poczty elektronicznej ani szukać platform internetowych umożliwiających darmowy przesył dużych plików. Jeśli nie posiadasz żadnych nagrań, a mimo to chciałbyś zamówić u nas film, na przykład spot promocyjny w ciekawy sposób prezentujący Twoją działalność, zachęcamy do skorzystania z naszej usługi videofilmowania z drona.

Jako profesjonalni montażyści dysponujemy nie tylko niezbędnymi umiejętnościami, zmysłem artystycznym i inwencją twórczą, ale też specjalistycznym sprzętem montażowym, który nadąża za naszymi pomysłami. Wierzymy, że stworzone przez nas filmy zrobią wrażenie na Twoich widzach.