Usługi dronem

Jesteśmy grupą miłośników fotografii oraz modelarstwa lotniczego. Owocem tych dwóch pasji są zdjęcia lotnicze, które wykonujemy na zlecenie firm, instytucji oraz osób prywatnych.
Zdjęcia z drona

Usługi dronem (wcześniej OkiemDrona.com)

Jesteśmy w stanie wykonać zdjęcia z lotu ptaka niemal każdego obiektu. Wykonujemy zarówno statyczne zdjęcia z powietrza, jak i filmy z lotu ptaka – wykorzystywane np. do promocji danego regionu, zabytków czy też miejscowości wypoczynkowych. Dzięki zaawansowanym technologicznie statkom bezzałogowym możemy wykonać zdjęcia lotnicze kilkanaście razy taniej niż miałoby to miejsce w przypadku wykorzystania tradycyjnych maszyn lotniczych.

3000 +
startów i lądowań
50000 +
wykonanych zdjęć

Filmy i zdjęcia z lotu ptaka pozwalają zobaczyć miejsca, obiekty i wydarzenia, widziane wcześniej tylko z ziemi, z zupełnie innej, znacznie bardziej interesującej perspektywy. Nic więc dziwnego, że cieszą się rosnącą popularnością i stają się standardem w biznesie. Jeśli Ty też chcesz sięgnąć po nowoczesny marketing i wykorzystać go do przygotowania lepszej, bardziej atrakcyjnej dla klientów prezentacji swojej oferty, chętnie Ci w tym pomożemy.

Jesteśmy profesjonalnymi operatorami dronów z ponad 10-letnim doświadczeniem. Dysponujemy wysokiej jakości sprzętem latającym oraz specjalistycznymi narzędziami do montażu filmów i obróbki zdjęć. Jako jedni z nielicznych posiadamy licencje UAVO niemal od samego początku jej istnienia, uprawniające do wykonywania komercyjnych lotów, ubezpieczenie OC na wypadek nieprzewidzianych zdarzeń losowych, a także zdobywane i doskonalone przez lata umiejętności oraz wiedzę o obowiązujących w naszym kraju przepisach prawa lotniczego.

Chętnie fotografujemy i filmujemy różnego rodzaju nieruchomości, w tym hotele, biurowce, osiedla i budynki przeznaczone na sprzedaż, plenery takie jak działki rolne czy tereny pod inwestycje, oraz imprezy okolicznościowe, zwłaszcza śluby i wesela. Nasz dron może posłużyć też do wykonywania inspekcji technicznych, na przykład dachów lub upraw, oraz sporządzania ortofotomap, przydatnych chociażby w geodezji czy urbanistyce. Czegokolwiek potrzebujesz – jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Zobacz przykładowe realizacje: panoramy i ortofotomapy.