Audyt stron

Audyt to usługa polegająca na dokładnej, szczegółowej analizie strony WWW pod kątem ewentualnych niedociągnięć w jej wyglądzie, zawartości i ogólnym funkcjonowaniu. Taka analiza pozwala zdiagnozować błędy wpływające na odbiór strony przez internautów i algorytmy wyszukiwarek oraz wskazuje możliwości jej optymalizacji.
audyt stron www

Audyt

W ramach audytu sprawdza się przede wszystkim szybkość ładowania strony, jej kompatybilność z urządzeniami mobilnymi, architekturę informacji oraz jakość opublikowanych tekstów, ich strukturę, unikalność, poprawność językową i nasycenie słowami kluczowymi. Weryfikacji poddaje się ponadto mapy i skrypty strony, tagi i meta tagi, rozmieszczenie znaczników, atrybuty ALT przy grafikach oraz linkowanie wewnętrzne. Wszystko to w mniejszym lub większym stopniu decyduje o funkcjonalności strony, a w efekcie również o jej marketingowej skuteczności. W zależności od potrzeb klient może zlecić naszej firmie pełny audyt, obejmujący wszystkie z wyżej wymienionych obszarów, lub częściowy, uwzględniający tylko niektóre z nich. W obu przypadkach analizy dokonują specjaliści z dużym doświadczeniem w tym zakresie, dysponujący niezbędnymi kompetencjami i odpowiednimi narzędziami.

100000 +
przeanalizowanych wierszy kodu
29200 +
godzin spędzonych przy projektach klientów

Poddając swoją stronę profesjonalnemu audytowi, przekonasz się, czy spełnia ona wymogi współczesnej sieci i na ile jest konkurencyjna w porównaniu z innymi. Będziesz mógł także unowocześnić ją i udoskonalić, poprawiając przy okazji jej widoczność w wyszukiwarkach, dzięki czemu zacznie ona w końcu dobrze spełniać swoją marketingową rolę.

audyt stron www
audyst stron